Czas i koszty dostawy

Dla zamówień powyżej 300 zł na terenie Polski dostawa jest darmowa

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej jak to możliwe. Jesteśmy polską, rodzinną marką z siedzibą w województwie świętokrzyskim, gdzie mamy naszą szwalnie, w której przygotujemy dla Was zamówienia marki Holystic. Z uwagi na to, że dużą część produktów szyjemy na zamówienie na każdej karcie produktu zamieściliśmy informację o przewidywanym czasie wysyłki, który dla każdego produktu może się różnić. Zwykle jednak wynosi on 1 - 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności (w przypadku przelewu natychmiastowego czy BLIK jest to już kilka sekund po dokonaniu płatności) lub od momentu złożenia zamówienia przy płatności za pobraniem. Do tego czasu prosimy o doliczenie czasu dostawy paczki przez kuriera, który uzależniony jest od sposobu dostawy. Prosimy o wybranie najwygodniejszej metody wysyłki w koszyku podczas składania zamówienia. Obecnie są aktywne:

  • Paczka w ruchu (7 PLN)
  • Kurier DPD (13 PLN) - do 2 dni roboczych (najczęściej już następnego dnia)
  • Poczta Polska (15 PLN) - do 3 dni roboczych
  • Paczkomaty (11,8 PLN)

Staramy się, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, aby produkty (przede wszystkim długie płaszcze) były zapakowane i złożone w możliwie jak najlepszy sposób, dlatego produkty pakujemy w duże paczki i odpowiednio je zabezpieczamy. 

 

Dlaczego realizacja zamówienia nie trwa jeden dzień?

Każde zamówienie traktujemy priorytetowo i szyjemy je z największą starannością w naszej rodzinnej szwalni. Mamy manię na punkcie detali i precyzji wykonania, dlatego dla nas najważniejsza jest jakość naszych lokalnych produktów! Jeżeli wyjątkowo zależy Ci na czasie napisz do nas lub dodaj notatkę w uwagach do zamówienia. Zrobimy co w naszej mocy, aby było u Ciebie najszybciej jak to możliwe :-)

Życzymy Ci niezapomnianych lokalnych zakupów!