Zwrot

Zwroty w Holystic

Chcesz dokonać zwrotu? To dla nas żaden problem! Z paczką w ruchu zwrot jest darmowy

W Holystic zgodnie z prawem przysługuje Ci 14-dniowe prawo do odstąpienia od zawartej umowy (prawo do zwrotu nie dotyczy jednak produków spersonalizowanych). Jest nam przykro, że nasz produkt z jakiś względów nie spełnił Twoich oczekiwań. Mamy jednak nadzieję, że podzielisz się z nami Twoimi odczuciami, Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Wypełnij poniższy formularz, wskaż dogodny dla Ciebie punkt odbioru, a my w ciągu 2 dni roboczych wygenerujemy dla Ciebie etykietę, abyś mogła pozostawić Twoją paczkę w wybranym przez Ciebie kiosku ruchu. Po otrzymaniu paczki, produkt/produkty w niej zawarte przechodzą proces weryfikacji. Następnie, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania Twojej paczki, dokonamy zwrotu na podany przez Ciebie numer konta. 

Zawartość paczki ze zwrotem:

  • Ubranie nie może nosić śladów używania (w tym zapachów)
  • Ubranie musi być w oryginalnym opakowaniu (folia, zawieszka)
  • Napisz na paczce/ w paczce numer zamówienia

Możesz korzystać z następujących opcji zwrotu:

  • skorzystać ze zwrotu przez portal Paczka w RUCHu - darmowa dostawa na terenie Polski
  • zwrócić przesyłkę kurierem samodzielnie wysyłając ją na adres FHU DANUTA WARTAK ul. Wileńska 40, 26-110 Skarżysko-Kamienna (koszty dostawy nie są przez nas pokrywane)
  • nie pokrywamy kosztów dostawy w przypadku zwrotów zamówień z poza granicy Polski

Wymiany:

Aktualnie nie ma możliwości zrealizowania wymiany. Jeśli jesteś zainteresowana wymianą prosimy o złożenie odrębnego zamówienia i o zaznaczenie w formularzu zwrotu opcji "Chcesz dokonać wymiany produktu?" jako TAK. W przypadku zwrotów połączonych z wymianą przyspieszamy proces zwrotu płatności.

Zwroty produktów spersonalizowanych:

Produkty spersonalizowane nie podlegają możliwości zwrotu zgodnie z art. 38 Prawa konsumenta.

Jeśli produkt nie odpowiada w pełni Twoim oczekiwaniom możesz zawsze się z nami skontaktować na adres mailowy holysticpoland@gmail.com a my postaramy się znaleźć rozwiązanie na zaistniały problem. 

Zwrot płatności:

Zwrotu płatności dokonamy przelewem na numer konta podany w formularzu zwrotu lub na konto wykorzystane w procesie płatności.

Dodatkowe uwagi:

Nie przyjmujemy przesyłek z opłatą za nadanie przerzuconą na adresata. Nie przyjmujemy przesyłek typu Paczkomat. Przyjmujemy tylko przesyłki pod poniższy adres, bądź przesłane w formie wygodnego zwrotu do punktu Paczka w RUCHu, zgodnie z procedurą opisaną w elektronicznym formularzu zwrotu.

Zwroty lub reklamowane produkty wysyłać należy na adres:

FHU DANUTA WARTAK

ul. Wileńska 40,

26-110 Skarżysko-Kamienna  

 

Najnowsze artykuły
Poznaj naturalne tkaniny i odkryj najświeższe newsy z życia Holystic
17-02-2021 img_24
1px_imgBawełna: krótki przewodnik dla każdego

Bawełna to roślina o tysiącu zastosowań, która od czasów starożytnych jest uprawiana, przetwarzana i doceniana niemal w każdym zakątku świata. Poznaj jej historię, odmianę, proces tworzenia tkaniny oraz jej doceniane właściwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl