Trencz klasyczny Bergen piaskowy beż

Cena: 1 299,00 zł 1299.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 299 pkt [?]

Opis

Długi trencz Bergen o ponadczasowym kroju został uszyty z włoskiej gabardyny bawełnianej o naturalnym składzie 100% bawełna, na wiskozowej podszewce. Uszyty z najwyższą dbałością o detale - zadbaliśmy o pagony z guzikami na ramionach, patki przy rękawach i wiatrołapy, które dodają klasycznego stylu. Trencz zapinany jest na guziki oraz pasek podkreślający talię. Trencz został zaprojektowany i uszyty w lokalnej szwalni w Polsce z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.


Wyprodukowany lokalnie

Naturalny skład tkaniny Holystic - ikona

Naturalna tkanina

Wiskozowa podszewka

Poznaj jego historię

Trencz klasyczny beżowy Bergen Holystic 

Naturalny skład

Trencz Bergen został uszyty z włoskiej gabardyny bawełnianej o naturalnym składzie: 100% bawełna, o gramaturze 450g., na wiskozowej podszewce. Tkanina posiada szlachetne wykończenie, zwarty splot i jest komfortowa w noszeniu. Jest także bardziej odporna na wilgoć i deszcz. Gabardyna bawełniana jest przyjazna dla skóry i trwała, co zapewnia wysoką jakość. Jest naturalnym materiałem, który pozwala skórze oddychać, nawet noszony przez cały dzień. Co najważniejsze, trencz wykonany z gabardyny bawełnianej jest trwały i wytrzymały, dzięki czemu może zagościć w Twojej szafie na lata. Trencz wygląda elegancko i odpowiednio się układa. Będzie idealnym wyborem na wiosnę i jesień.

Uszyty w lokalnej szwalni

Trencz szyjemy w lokalnej szwalni w Polsce z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji odzieży. Tradycja, wysoka jakość odszycia, dopracowane formy zapewniają najwyższą jakość wykonania i dbałość o najmniejszy szczegół. W ten sposób powstają produkty na lata. 

 

Model Bergen

Model Bergen to ponadczasowy, klasyczny trencz z dwoma rzędami guzików o taliowanym kroju. Posiada klasycznie wszyty rękaw, dzięki któremu sylwetka wygląda smukło. Na dole rękawów znajdują się ozdobne patki zapinane na guzik. Trencz Bergen posiada dwie, wpuszczane kieszenie, dwa rzędy guzików oraz dodatkowy pasek podkreślający talię. Z tyłu, na dole płaszcza znajduje się pęknięcie wydłużające optycznie sylwetkę, dzięki któremu trencz jest komfortowy w chodzeniu, mimo długości maxi.




Taliowany krój

Klasyczny rękaw

Długość maxi

Szczegóły produktu

Skład materiału 100% Bawełna
Gramatura 450g/mb.
Pochodzenie materiału Włochy
Podszewka 100% wiskoza
Miejsce produkcji Lokalnie w Polsce
Rozmiar i wzrost modelki Rozm. S, 170 cm
Model Bergen
Materiał bawełna
Kolor beżowy
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Personalizacja

Dzięki lokalnej szwalni i wieloletniemu doświadczeniu w szyciu możemy dopasować ubrania Holystic do Twoich potrzeb. Na co dzień szyjemy głównie na zamówienie, a część tkanin pozostawiamy, aby móc realizować produkty spełniające wyjątkowe potrzeby, jednocześnie unikając nadmiaru produkcji.

Jeśli potrzebujesz indywidualnych zmian, odznacz na karcie produktu przycisk "Personalizacja" i dodaj w uwagach zmiany, które Cię interesują - weźmiemy je pod uwagę podczas realizacji Twojego zamówienia. Taką personalizację wykonujemy w cenie produktu. Pamiętaj, aby dokonać prawidłowego pomiaru - personalizowane produkty nie podlegają zwrotowi. Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami mailowo: holysticpoland@gmail.com - znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie i uszyjemy produkt na miarę Twoich oczekiwań.

 

Po zakupie produktu o standardowym rozmiarze, również można poddać go usłudze "poprawka krawiecka" (np. skrócenie rękawa/płaszcza, wydłużenie rękawa) za dodatkową opłatą. 

 

 

Sklep internetowy Shoper Premium