Wymiana

Wymiana w Holystic

Niestety z powodów logistycznych jesteśmy zmuszeni wstrzymać możliwość wymiany zakupionych produktów. Jeżeli z jakiekolwiek przyczyny potrzebujesz wymienić otrzymany produkt, wystarczy, że zwrócisz wybrany przez Ciebie produkt wypełniając formularz dostępny na stronie - https://holystic.pl/info-zwroty-reklamacje wybierając w polu "Chcesz dokonać wymiany produktu?" opcję TAK. Następnie prosimy Cię o dokonanie nowego zamówienia. W przypadku zwrotów połączonych z wymianą, czas oczekiwania na zwrot środków zostanie skrócony do 5 dni roboczych od momentu otrzymania paczki.

Jeśli chcesz dokonać małej poprawki otrzymanego przez Ciebie produktu, nie ma sprawy! Napisz do nas na adres: holysticpoland@gmail.com, będziemy Ci bardzo wdzięczne jeśli w temacie wiadomości wpiszesz: Chciałabym zamówić drobną poprawkę (ułatwi nam to bardzo zarządzanie wiadomościami). W wiadomości podaj nam wszystkie detale, a my wrócimy do Ciebie jak najszybciej z odpowiedzią i wskazówkami. 

 

Życzymy Ci cudownego dnia, 

Zespół Holystic

 

Najnowsze artykuły
Poznaj naturalne tkaniny i odkryj najświeższe newsy z życia Holystic
17-02-2021 img_24
1px_imgBawełna: krótki przewodnik dla każdego

Bawełna to roślina o tysiącu zastosowań, która od czasów starożytnych jest uprawiana, przetwarzana i doceniana niemal w każdym zakątku świata. Poznaj jej historię, odmianę, proces tworzenia tkaniny oraz jej doceniane właściwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl