Wymiana

Wymiana w Holystic

Niestety z powodów logistycznych jesteśmy zmuszeni wstrzymać możliwość wymiany zakupionych produktów. Jeżeli z jakiekolwiek przyczyny potrzebujesz wymienić otrzymany produkt, wystarczy, że zwrócisz wybrany przez Ciebie produkt wypełniając formularz dostępny na stronie - https://holystic.pl/info-zwroty-reklamacje wybierając w polu "Chcesz dokonać wymiany produktu?" opcję TAK. Następnie prosimy Cię o dokonanie nowego zamówienia. W przypadku zwrotów połączonych z wymianą, czas oczekiwania na zwrot środków zostanie skrócony do 5 dni roboczych od momentu otrzymania paczki.

Jeśli chcesz dokonać małej poprawki otrzymanego przez Ciebie produktu, nie ma sprawy! Napisz do nas na adres: holysticpoland@gmail.com, będziemy Ci bardzo wdzięczne jeśli w temacie wiadomości wpiszesz: Chciałabym zamówić drobną poprawkę (ułatwi nam to bardzo zarządzanie wiadomościami). W wiadomości podaj nam wszystkie detale, a my wrócimy do Ciebie jak najszybciej z odpowiedzią i wskazówkami. 

 

Życzymy Ci cudownego dnia, 

Zespół Holystic

 

Najnowsze artykuły
Poznaj naturalne tkaniny i odkryj najświeższe newsy z życia Holystic
11-06-2021 img_29
1px_imgModne kolory jesień zima 2021 2022

Sezon jesień zima 2021/ 2022 zapowiada się niezwykle ciekawie. Zobacz jakie są najmodniejsze kolory na sezon jesień zima 2021/2022, jakie kolory królują na wybiegach mody oraz z czym je nosić. Zapraszamy!

16-05-2021 img_28
1px_imgLen: materiał o niezwykłych właściwościach

Len jest materiałem znanym od starożytnych czasów, cechuje go wiele wyjątkowych właściwości, które sprawiły, że nie od marca do października nie można się bez niego obyć. Zobacz co to jest len, poznaj jego historię, gdzie jest wykorzystywany i jakie ma właściwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl