Neu
 

Entdecken Sie unsere neue Kollektion von Mänteln aus Schurwolle und Alpaka, die aus hochwertigen italienischen Stoffen hergestellt werden. Holystic Alpakamäntel werden Sie durch ihre hohe Qualität und Weichheit begeistern. Wählen Sie Ihr bevorzugtes Maxi- oder Midimodell und wir bereiten es in unserer Familiennähstube für Sie vor.

Keine Artikel gefunden, die Ihren Suchkriterien entsprechen.

Holystic Mäntel aus Alpaka

Mäntel aus Alpaka gehören zu den besonders begehrten Luxusartikeln in der Garderobe, die sich durch eine einzigartige Zusammensetzung auszeichnen. Zweifellos handelt es sich um ein Premiumprodukt, das seinen Preis wert ist, dank der außergewöhnlichen Eigenschaften der Alpakawolle. Entscheiden Sie sich für die Alpakamäntel von Holystic und haben Sie jahrelang Freude an ihnen!

Płaszcze z alpaki na lata

Podczas doboru odpowiedniego płaszcza na lata, zdecydowanie podstawowym kryterium powinien być jego skład. Często otrzymujemy zapytania od naszych klientek dotyczące płaszcza na zimę, który będzie odpowiednio utrzymywał ciepło. Tutaj z pomocą przychodzą płaszcze z alpaki, które nie tylko mają właściwości termoregulacyjne, co wynika z naturalnego uwarunkowania i obszarów, gdzie żyją alpaki, lecz również higroskopijne i hipoalergiczne. Wełna z alpaki jest oddychająca, a co ciekawe jest aż 3-krotnie mocniejsza od wełny owczej i aż 5-krotnie od niej cieplejsza. Dlatego rekomendujemy ją wszystkim zmarzluchom. Płaszcze z alpaki pod względem miękkości i wytrzymałości możemy porównać także z płaszczami z kaszmiru.

Płaszcze z alpaki - totalny must have!

Gdy zbliża się zima, a za oknem temperatura nie rozpieszcza, jedyne o czym marzymy to totalne otulenie wełną, a najchętniej pozostanie w domu. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na home office, dlatego ciepły płaszcz wełniany jest na wagę złota. W Holystic przygotowałyśmy różne fasony, które możemy uszyć z wełny z alpaki w standardowej rozmiarówce lub na miarę. Naszymi kultowymi modelami są płaszcze szlafrokowe maxi, czy też płaszcze z alpaki z kapturem. Ich atutem jest to, że można zestawić je z każdym zimowym obuwiem. Płaszcze z alpaki świetnie prezentują się z combat bootami w lekko awangardowej stylizacji, a te w fasonie szlafrokowym pięknie komponują się z ultra kobiecymi kozakami i podkreśloną talią.

Płaszcze z alpaki - także w dużych rozmiarach

Nosząc płaszcze z alpaki jesienią czy zimą już nie musisz dokonywać wyboru pomiędzy kobiecym wyglądem a uczuciem ciepła - to może iść ze sobą w parze! Dodatkowo szyjąc płaszcze z alpaki stawiamy na oddychającą wiskozową podszewkę, tak aby zmaksymalizować komfort noszenia. Poza składem i jakością wełny mamy świadomość, że fason i odpowiednio dobrany rozmiar odgrywa ogromne znaczenie. Dlatego dzięki naszej rodzinnej szwalni oferujemy zamówienie i uszycie płaszczy z alpaki na miarę. Z chęcią szyjemy rozmiary, które nie są dostępne w “standardowej” rozmiarówce, a na podstawie wymiarów dopasujemy płaszcz do Twojej figury, tak by spełnił Twoje oczekiwania w 100%.

Płaszcze z alpaki - polski producent

Płaszcze z alpaki szyjemy na terenie województwa świętokrzyskiego w naszej rodzinnej szwalni. Prowadząc ją posiadamy ponad kilkudziesięcioletnie doświadczenie w szyciu odzieży, dzięki temu możemy dostarczyć odpowiednią jakość odszycia. Dbamy o każdy element, uczestnicząc na każdym etapie produkcji, testujemy, dopracowujemy formy. Mamy bzika na punkcie jakości wykonania, dlatego bacznie sprawdzamy nasze produkty i kontrolujemy ich jakość. Dzięki temu gwarantujemy Ci płaszcze z alpaki najwyższej jakości. Wybierając nasze płaszcze wełniane decydujesz się na jakość i wspierasz polski biznes, za co jesteśmy Ci niezwykle wdzięczni.

ODKRYJ ROWNIEŻ:

nach oben
Shop is in view mode
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper Premium